CZĘSTOTLIWOŚĆ ELEKTROMAGNETYCZNA

09 wrzesień 2010 by Artykuły 10009 Views
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Chce przedstawić jeszcze inny, mało znany wymiar leczniczej siły olejków eterycznych, a mianowicie ich elektryczne właściwości. Olejki eteryczne przenoszą potencjał elektryczny, zwykle elektrony lub jony ujemne co jest bardzo pomocne przy leczeniu i utrzymaniu zdrowia. Są również energetyzujące, generują nanovolty prądu mierzone w megahertzach częstotliwości ( jest to częstotliwość radiowa obejmująca miliony cykli na secunde). Ta częstotliwość jest możliwa do zmierzenia przez właściwie zaprojektowane instrumenty.

 

Bruce Tainio z Tainio Technology z Cheny, Washington zaprojektował i wykonał bardzo zaawansowany, czuły przyrząd do pomiaru tego typu częstotliwości.
Przy wielokrotnych eksperymentach prowadzonych przez pana Tainio odkryto co następuje. Częstotliwość olejków eterycznych terapeutycznej jakości jest pomiędzy 52-320 MHz.Te niższe częstotliwośći rezonują z fizycznym ciałem człowieka które posiadają te częstotliwość, takie jak system kostny i tkanki łącznej tym samym administrując uzdrawiającą częstotliwość dla tego systemu.
Dla porównania, świeże zioła posiadają 20 - 27 MHz, suszone zioła 12 - 22 MHz.
Przetworzona żywność lub puszkowana posiada zero czestotliwośći, tam nie ma życia, w tym niema żywotnośći. Ta żywność posiada chemiczną wartość odżywczą (skład),ale nie posiada ładunku żywotnośći,energi życia zawartej w żywej roślinie.
Pomiary na ludzkim ciele odkryły że zdrowa osoba ma częstotliwość około 62-68 MHz jeżeli częstotliwość spada do 58 MHz może pojawić się przeziębienie. Jeżeli częstotliwość spadnie do 57 MHz pojawiają się symptomy grypy. Drożdżyca pojawia się przy 55 MHz, rak przy 42 MHz. Proces umierania rozpoczyna się przy 25 MHz i schodzi do zera w wypadku zgonu.
W przypadku innego eksperymentu przeprowadzonego przez pana Tainio, zmierzył on jaki ma na nas wpływ kawa i co następuje, trzymanie kubka z kawą obniża częstotliwość naszego ciała o 8 MHz a łyk kawy powoduje obniżenie częstotliwości do 14 MHz. Gdy olejki eteryczne są inhalowane podczas próby z kawą,częstotliwość ciała przywrócona jest do poprzedniego poziomu w czsie krótszym niż jedna minuta a gdy olejki nie są podczas próby z kawa inhalowane potrzeba aż trzech dni do ustabilizowania częstotliwości z poprzedniego stanu.

OTO przykład elektromagnetycznej częstotliwości niektórych z olejków terapeutycznej jakości:

RÓŻA (Rosa damascena) 320 MHz
HELICHRYSUM (Helichrysum Italicum) 181 MHz
RAVENSARA (Ravensara aromatica) 134 MHz
LAVENDER (Lavendula angustifolia) 118 MHz
BLUE TANSY (Tanacetum annum)  105 MHz
GERMAN (Matricaria recutita) 105 MHz
MELISSA (Melissa officinalis) 102 MHz
JUNIPER (Juniperus osteosperma) 98 MHz
ANGELICA (Angelica archangelica) 85 MH
PEPPERMINT (Mentha peperita) 78 MHz
BASIL (Ocimum basilicum) 52 MH


Jedną z najważniejszych terapeutycznych możliwośći olejków eterycznych jest to że potrafią podnieść częstotliwość naszego ciała do takiego poziomu gdzie choroba nie może egzystować w zaledwie 30 sekund !!!!

Zainteresowany? Złóż zamówienie ...