WIRUSOWE ZAPALENIE WATROBY TYPU C

Wątroba jest największym ludzkim wewnętrznym organem i głównym narządem usuwającym trujące substancje z ludzkiego organizmu. Nawet trucizny znajdujące się w powietrzu którym oddychamy - są filtrowane w wątrobie włączając w to syntetyczne chemikalia zawarte w odświeżaczach powietrza, czyszczących aerosolach, farbach spryskiwaczach na owady, robaki itp. Lecz nawet filtry wymagają
oczyszczania. Olejki z Ledum, Ziaren Selera i Kocanki od dawno sa znane z uwagi na ich doskonałe właściwości oczyszczania wątroby,
Kompozycja olejków stworzona w YLEO była klinicznie badana przez cały 2003 rok pod względem jej zdolności do usuwania rtęci z tkanek ciała. Badania te oraz studia monograficzne nad ta kompozycją przeprowadzone były w owym 2003 roku pod przewodnictwem dr. Nauk medycznych Rogera Lewisa w Young Life Research Clinic w Provo w stanie Utah w USA.


Badania te oceniły i dowiodły ogromnej skuteczności olejków z Kocanki Ledum i ziaren Selera w leczeniu zaawansowanych przypadków wirusowego zapalenia wątroby typu „C„ Już w pierwszym badanym przypadku młodego mężczyzny w wieku 20 lat zdiagnozowanym jako wirusowe zapalenie wątroby typu C na początku stwierdzono 13.200 jednostek, po wzięciu 2 kapsułek (ok. 750 mg każda) kompozycji Juva Cleanse (Ledum, Kocanka, Seler) dziennie - po miesiącu bez zdanej innej interwencji zanotowano u pacjenta spadek wirusowego zapalenia wątroby typu C do 2.580 jednostek. Czyli nastąpiło ponad 80 % udokumentowane polepszenie stanu wątroby zaledwie w ciągu miesiąca bez stosowania jakichkolwiek inwazyjnych metod. Dokonano tego w naturalny całkowicie nieszkodliwy sposób.

SKŁADNIKI:
KOCANKA, Helichrysum (Helichrysum Italicum).
Olejek ten regeneruje tkanki i poprawia - polepsza krążenie. Stymuluje funkcje komórek wątroby i usuwa płytki ze ścianek żył i tętnic.

ZIARNA SELERA, Celery Seed (Apium graveolens).
Ten olejek jest  niezwykle silnym, pełnej mocy czyścicielem wątroby.

LEDUM (Ledum groenlandicum) olejek ten jak pokazują badania kliniczne świetnie ochrania wątrobę (silne działanie osłonowe) oraz polepsza funkcje i krążenie żółci.

STOSOWANIE:
Dajemy na wątrobę lub na punkty Vita Flex i używamy w Masażu Raindrop Technique. Bierzemy jedna kapsułkę żelową rozmiar "0"Napełnioną Juva Cleance raz dziennie przez okres min. miesiąc.

Kompozycje: juva flex,

 

Suplementy: JuvaTone, juvaSpice, Rehemogen, Cleansing Trio

Zainteresowany? Złóż zamówienie ...