ŻYLAKI (PAJĘCZE ŻYŁY)

Niebieski kolor żylaków świadczy o tym że w żyłach i otaczającej tkance są skrzepy zgęstniała krew z krwotoku naczyń włosowatych otaczających żyły. Ta krew musi być rozpuszczona i z powrotem wchłonięta przyswojona przez system krążenia. Helichrysum pomaga rozpuścić zakrzepniętą krew w otaczającej tkance.


Cypress pomaga wzmocnić ścianki naczyń włosowatych.
Idaho Tansy wzmacnia osłabione żyły.

Pojedyncze Olejki:
* Helichrysum,
* Basil z Cypress, Wintergreen/Birch, Helichrysum, Peppermint czy Idaho Tansy
* Cypress z Helichrysum, Lemongrass, Tangerine, Lavender, Bergamot czy Lemon

Kompozycje
:
* Basil z Citrus Fresh, Aroma life lub Aroma Siez
* Cypress lub Lemongrass z Aroma Life

Dodatki Żywieniowe:
Cel–Lite Magic, Vitagreen, Super B, NingXia Red, Super C

PRZEPIS 1:
3-4 krople Basil 1 kropla Wintergreen/birch 1 kropla Cypress 1 kropla Helichrysum

Stosować tą mieszankę w czystej nie rozcieńczonej postaci na chore miejsca.
Nacierać bardzo delikatnie w kierunku serca łagodnymi pociągnięciami wzdłuż żył, od chorego miejsca w górę aż przestaną być suche. Robić to dwukrotnie. Stosuj się do zaleceń wykonując delikatny masaż całych nóg używając Citrus Fresh, Aroma Life czy Cel–Lite Magic Massage Oil. To ożywi i usprawni cały system żył i układu krążenia . Owinąć nogi i podtrzymywać je oparte. Unosząc nogi pozwolimy żyłom i naczyniom włosowatym znaleźć czas na regeneracje. Najlepiej robić to wieczorem bądź nocą podnosząc stopy ponad łóżko zaczynając od 2,5 cm i kontynuować podnoszenie tak długo aż nogi będą wyżej od głowy o 10 cm. Należy nosić rzeczy (ubranie), które podtrzymuje cialo jak np.; pończochy bądź obcisłe kalesony w ciągu dnia. Należy być cierpliwym bowiem kuracja może potrwać od kilku miesięcy do roku czasu nim zregenerują się ścianki żył i zapobiegniemy dalszym krwotokom. Daj 6 kropli Tangerine z 6-cioma kroplami Cypress w to chore miejsce a potem użyj pompy limfatycznej.

PRZEPIS 2:
* 2 krople Helichrysum
* 2 krople Cypress

Zmieszaj razem i smaruj dwukrotnie wykorzystując Cel–Lite Magic Oil. Stosuj się do powyższych wskazówek, bądź nakładaj olejki warstwami. Np. masuj używając 1-3 kropli Helichrysum na chore miejsce, potem masuj wykorzystując 1-3 krople cypress a na koniec użyj Cel-Lite Magic. Stosuj się do tych wskazówek konsekwentnie.

PRZEPIS 3:
* 2 krople Basil
* 2 krople Idaho Tansy
* 8 kropli Sage
* 3 krople Sandalwood

Zmieszaj z 1/2 oz. V-6 Mixing Oil i smaruj chore miejsca. Jeżeli skrzep rozwija się w żyle nacieraj to miejsce Cypress i Helichrysum w czystej postaci bez rozcieńczania aby aby ten skrzep rozpuścić!!!

Zainteresowany? Złóż zamówienie ...