CUKRZYCA, ZAKŁÓCENIE POZIOMU CUKRU WE KRWI (Diabetes Blood Sugar Imbalance)

Trzustka wytwarza insulinę która umożliwia przyswojenie i wykorzystanie przez organizm glukozy (cukier prosty). Kiedy trzustka nie wytwarza insuliny bądź produkuje jej zbyt mało - organizm nie potrafi wyregulować, zbalansować właściwego poziomu cukru w naszym ciele. To zakłócenie właściwego funkcjonowania naszego organizmu określane jest jako cukrzyca, gdyż choroba ta sprawia że człowiek jest osłabiony, ma niski poziom energii natomiast nienormalnie wysoki poziom glukozy.


POJEDNCZE OLEJKI:
Coriander z Cinnamon, Fennel, Dill, Cypres, Rosemary, Pine i Ylang Ylang.

KOMPOZYCJE:
Cypress z Thieves lub EndoFlex Lavender z Thieves, JuvaFlex lub Di–Tone, Helichrysum z Thieves.

SUPLEMENTY:
VitaGreen, Stevia, Master HIS/HERS, Megazyme, Super B, Power Meal, Mineral Essence, Sulfurzyme, Berry Young Delights i Wolfberry Bars.
Power Meal
* VitaGreen - 8 do 10 kapsułek dziennie
* Sulforzyme - 1 do 4 łyżek stołowych dziennie
* Masuj punkty refleksyjne trzustki umieszczone na spodniej części stopy używając olejków: Thieves, Coriander, Fennel i Dill aby obniżyć poziom glukozy. Stosuj kompresy na obszarze trzustki.
* Cleansing Trio, JuvaTone i JuvaFlex.

UWAGA:
Nie używaj Fennel (kopru) dłużej niż 10 dni od momentu kiedy nastąpi zwiększone nadmierne wydalanie moczu.
VitaGreen jest suplementem, który zawiera bardzo dużo roślinnych protein, które pomagają balansować poziom cukru we krwi.
MSM - siarka znajdująca się w Sulforzyme pobudza i wspiera produkcję insuliny.
Megazyme wspiera wytwarzanie enzymów , które pomagają chronić trzustkę przed przedwczesnym zużyciem, zniszczeniem, przerostem, przekwitaniem, a jej stan jest związany z cukrzycą i przedwczesnym starzeniem.
Super B jest dobrym źródłem witaminy B wspierającej prawidłowe działanie trzustki
Stevia - ekstrakt z jej płatków.
Stevia jest jednym z najbardziej uzdrawiających (przywracających zdrowie) znanych człowiekowi roślin. Jest naturalnym słodzikiem, który nie ma kalorii i nie wywołuje szkodliwych efektów ubocznych takich jak cukier czy jego różne substytuty. Stevia powiększa tolerancję glukozy i pomaga normalizować wahania poziomu cukru we krwi.
Woolfberry (wilcza jagoda) balansuje prace trzustki, odtruwa i oczyszcza. Cukrzyca nie pojawiła się nigdy w tych regionach Chin gdzie Woolfberry jest regularnie spożywana.

Zainteresowany? Złóż zamówienie ...