Jedynka
Dwójka
Trójka
Czwórka
Piątka
WYPRÓBUJ NASZE PRODUKTY

Złóż zamówienie

previous arrow
next arrow

Olejki Eteryczne

 

Olejki eteryczne spełniają taką samą rolę w roślinie i pełnią taką samą funkcję  jaką spełnia krew w ludzkim ciele. Krwią rośliny jest olejek eteryczny. Co się dzieje gdy się skaleczymy? Rana krwawi. A dlaczego ? Dlatego, żeby oczyścić ranę i zabić bakterie. Jest to konieczne dla rozpoczęcia procesu odbudowy tkanki. A kto widział naderwany lub uszkodzony liść rośliny? Co się z niego wydziela? Płyn, prawda, niektórzy nazywają to żywicą, a inni krwią roślin.  Jeszcze inni nazywają to siłą witalną rośliny, ale jest to to samo zjawisko, roślina krwawi po to aby zabić w tym miejscu bakterie. Olejek eteryczny jest jak krew, tworzy system przenoszenia, a głównym składnikiem olejku eterycznego jest tlen.

Głównym składnikiem olejków eterycznych jest tlen, tak w starożytności jak i obecnie, stosowany do leczenia. Kilka lat temu udowodniono, że Olejki wytwarzają najwyższy poziom cząsteczek utleniających, spośród wszystkich znanych substancji na świecie. Kiedy sobie uzmysłowimy, że olejek może dostarczyć nam szybko dawki tlenu w chore miejsce, to jest to fascynujące dla nas. Teraz możemy uzyskiwać z olejków nie tylko tlen ale także jony ujemne i  ozon. Czy one są dla nas ważne? Tam a dlaczego? Czy bakterie mogą istnieć w środowisku ozonu lub jonów ujemnych? Nie!!! Prawdę mówiąc z wielkim zainteresowaniem, przyglądamy się temu co się dziej teraz na świecie. Wielką falą weszły do Stanów Zjednoczonych tak zwane przeciwutleniacze.  Każdy szuka przeciwutleniaczy i substancji antybakteryjnych? Teraz wyjaśnię dlaczego olejki  eteryczne są brakującym ważnym ogniwem w dziedzinie  zdrowia i  dlaczego powinny być w każdym domu i każdy powinien je stosować.

 

Zobaczmy, co ludzki organizm ma dzisiaj przeciwko sobie tzn. spójrzmy na to co po¬wodują trucizny, które wdychamy,  przemysłowe zanieczyszczenie  powietrza, popatrzmy na żywność którą dziś jadamy, jedzenie smażone na tłuszczu powodujące procesy rakotwórcze we krwi, artykuły spożywcze, które nie mają żadnej wartości, gdyż nie dostarczają do naszego organizmu enzymów. Pokarm, który pochodzi z pól opryskiwanych chemikaliami. Od 50-ciu lat ziemia nasycana jest chemikaliami, a my się dziwimy dlaczego nie możemy dostać obecnie dobrego zdrowego jedzenia. Nie mówiąc już o zanieczyszczeniu środowiska, które dostaje się do zbiorników wodnych oraz o wszystkich zanieczyszczeniach wszelkich rodzajów pożywienia jakie przenika do ludzkiego ciała. My to wszystko wchłaniamy nie tylko poprzez jedzenie i picie wody, ale także poprzez pory w skórze i tlen, który wdychamy przez nasze płuca. Te chemikalia przenikają do jelit osłabiając ich ścianki, a także do wątroby powodując zwyrodnienie komórek., to zmienia odczyn pH we krwi i nagle pojawia się problem, to my sami tworzymy środowisko sprzyjające powstawaniu chorób, a potem dziwimy się, jak to się mogło stać? Dlatego usuwanie toksyn jest bardzo ważne obecnie w naszym życiu. To my sami tworzymy środowisko powstawania chorób.
Warto wiedzieć, że olejki eteryczne poprzez swoją strukturą dosłownie wypierają chemikalia i zanieczyszczenia metaliczne z komórek. Jak? Ponieważ ze wszystkich substancji znanych człowiekowi olejki posiadają najwyższy poziom czynności utleniających. Tlen wypiera toksyny i wciąga  z  powrotem potas do komórek.  Olejki eteryczne przywracają komórce naturalną czynność i równowagę Odkrycia, prace badawcze, tłumaczenia egipskich hieroglifów dowiodły, że  Olejki były pierwszym lekarstwem człowieka jeszcze za nim zaczęto używać ziół odciągano olejek z roślin i stosowano zanim jeszcze zaczęto stosować rośliny

 

Kontakt

tech. farmacji Grzegorz Dulas (Olejki Lecznicze)
Telefon/E-maill:
+48 784-015-302
Address:
ul. M. Konopnickiej 15,
95-040 Koluszki
łódzkie
Polska

Zainteresowany? Złóż zamówienie ...